Grupa Medos zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej już od ponad 20 lat. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia iż wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PCV i Aluminium, a nasze produkty znaleźć można w ponad 40 krajach Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Obecnie zatrudniamy blisko 500 osób. Trzon naszej produkcji stanowi nowoczesna odlewnia stopów aluminium oraz ZnAl, wtryskownia tworzyw sztucznych, malarnia proszkowa, galwanizernia, anodownia, tłocznia oraz obróbka mechaniczna stali i aluminium. Cały proces projektowania nowych produktów realizowany jest w naszej firmie, a wszystkie narzędzia wykonujemy we własnej narzędziowni.

Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i produktów, nowoczesna technologia, szybka realizacja zamówień, orientacja na klienta, profesjonalna i efektywna załoga, wysokie standardy i przywiązywanie uwagi do każdego szczegółu to fundament naszej firmy.

Dołącz do nas, razem otworzymy drzwi do sukcesu!