Grupa Medos od ponad 20 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej i od blisko 10-ciu, sprzedażą parapetów i dodatków montażowych. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia, że wciąż się rozwijamy i wprowadzamy coraz szerszą gamę produktów eksportowanych do 55 krajów całego przemysłowego świata. Ciągłe podnoszenie poprzeczki zobowiązuje nas do nieustannej rozbudowy powierzchni magazynowej, modernizacji hal i technologii produkcji, dbałości o kadrę pracowniczą oraz podnoszenia jakości usług naszej floty i podwykonawców.Zespół Medos to ponad 500 wykwalifikowanych osób: operatorów maszyn CNC, szlifierzy, odlewników, operatorów pras, monterów detali, magazynierów, konstruktorów, pracowników biurowych i kadry zarządzającej.

Naszym pracownikom gwarantujemy:

Stabilne miejsca pracy

z możliwością migracji stanowiskowej i awansu wewnętrznego

Umowę na czas nieokreślony

poprzedzoną okresem próbnym

Premię roczną wysokości 1000 zł

wypłacaną w okresie przedświątecznym

Pakiet bezpłatnej opieki medycznej

porady 35 lekarzy-specjalistów i profesjonalne usługi medyczne- w tym tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny - czas oczekiwania maksymalnie 4 dni

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

dla chętnych

Akutalne oferty pracy:


Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Czujesz, że mógłbyś wnieść cenny wkład w naszą firmę?

Dążysz do samorealizacji i stawiasz na rozwój?

Wyślij aplikację na adres z dopiskiem jakie stanowisko byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące. Twoje CV rozpatrzymy przy najbliższej rekrutacji.