Grupa Medos od ponad 20 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia, że wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PVC i aluminium, a nasze produkty można znaleźć w ponad 60 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Zespół Medos to ponad 600 wykwalifikowanych osób: operatorów maszyn CNC, szlifierzy, odlewników, operatorów pras, monterów detali, magazynierów, konstruktorów, pracowników biurowych i kadry zarządzającej.

Trzon naszej produkcji stanowi obróbka mechaniczna stali i aluminium. Tworzymy kompleks produkcyjny złożony z nowoczesnej odlewni stopów aluminiowych oraz ZnAl, wtryskowni do tworzyw sztucznych, malarni proszkowej, galwanizerni, anodowni, tłoczni oraz narzędziowni wraz z szeroko pojętym parkiem maszynowym. Oznacza to, że cały proces powstawania nowych produktów – od pomysłu do gotowego wyrobu - realizowany jest w naszej firmie.

Proces rekrutacji:

Wysyłasz do nas swoją aplikację

Selekcja aplikacji przez naszego rekrutera

Kontakt telefoniczny z kandydatami spełniającymi wymagania zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym

Spotkanie z kandydatem w naszej firmie

Gratulacje Witamy w naszym zespole

Naszym pracownikom gwarantujemy:

Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej,
szybko rozwijającej się firmie

Zdobycie cennego doświadczenia
oraz finansów

Wsparcie w pierwszych
miesiącach pracy

Pracę przy użyciu
najnowocześniejszych technologii

Bonus roczny

Program poleceń
pracowniczych