Grupa Medos od ponad 20 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia, że wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PVC i aluminium, a nasze produkty można znaleźć w ponad 60 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej.


Zespół Medos to ponad 600 wykwalifikowanych osób: operatorów maszyn CNC, szlifierzy, odlewników, operatorów pras, monterów detali, magazynierów, konstruktorów, pracowników biurowych i kadry zarządzającej.

Trzon naszej produkcji stanowi obróbka mechaniczna stali i aluminium. Tworzymy kompleks produkcyjny złożony z nowoczesnej odlewni stopów aluminiowych oraz ZnAl, wtryskowni do tworzyw sztucznych, malarni proszkowej, galwanizerni, anodowni, tłoczni oraz narzędziowni wraz z szeroko pojętym parkiem maszynowym. Oznacza to, że cały proces powstawania nowych produktów – od pomysłu do gotowego wyrobu - realizowany jest w naszej firmie.

Naszym pracownikom gwarantujemy:

Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy

Zdobycie cennego doświadczenia

Możliwość dodatkowych godzin pracy

Bonus roczny

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Czujesz, że mógłbyś wnieść cenny wkład w naszą firmę?

Dążysz do samorealizacji i stawiasz na rozwój?

Wyślij aplikację na adres z dopiskiem jakie stanowisko byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące. Twoje CV rozpatrzymy przy najbliższej rekrutacji.